درباره ما

این شرکت در راستای بهره مندی از توانایی متخصصین داخلی و کارآفرین درسال 1383 فعالیت خود را جهت ارایه انواع خدمات (بازرسی) نظیر انواع کالاها ی وارداتی و صادراتی ، دریایی نظیر شناور های دریایی و فنی آغاز نمود.

ما با اتکا به دانش و تجربه مدیریت و نیز با استفاده از بازرسان مجرب دارای صلاحیت و ظرفیتهای بالقوه، تائیدیه و مجوز در زمینه های مختلف را کسب نموده ایم و توانسته ایم جایگاه مناسبی را در میان شرکتهای داخل و خارج تثبیت نموده و به عنوان یکی از مجموعه‌های معتبر جهت ارایه خدمات (بازرسی) مطرح گردیده ایم.

کارکنان BSJ تامین نیازمندیهای مشتریان را وظـیفه حـرفه ای و تخصصی خود دانسته و با رعایت اصل استقلال در حرفه بازرسی، از حقوق مشتریان خود دفاع می نمایند.

این شرکت جهت توسعه فعالیت ها و امکان خدمات رسانی راحت تر و ارتقای رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان محترم اقدام به تاسیس شعبه های متعدد داخلی در بنادر مهم کشور از جمله، بندر امام خمینی ( ره)، بندرعباس، بندر امیر آباد و خرمشهر نموده است.

ما افتخار داریم خدمات (بازرسی) انواع لیفتراک و جرثقیل ها، تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی، مخازن تحت فشار و بالابر (آسانسور برقی) و همچنین کالاهای صادراتی و وارداتی را با تعهد به برآورده کردن الزامات، نیازها و انتظارات مشتریان ارائه دهد.

انجام خدمات (بازرسی) مختلف از طرف PMO & P&I Club نيز از دیگر فعاليتهاي اصلي شركت بازآفرینان صنعت جنوب (BSJ) در بنادر مي باشد.

خط مشی

شرکت بازرسی فنی بین المللی بازآفرینان صنعت جنوب، ارائه دهنده خدمات بازرسی با تعهد به برآورده کردن الزامات، نیازها و انتظارات مشتریان، الزامات قانوني، ملي و ساير الزامات شناسايي شده مرتبط با فعاليتها و خدمات ، اقدام به پياده سازي، اجرا و بهبود مستمر سيستم مديريت کیفیت بر پایه استاندارد ISO/IEC17020:2012 نموده و اهداف ذیل را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است:

 • افزایش رضايت مشتريان از طريق افزايش کیفیت و ارائه به موقع خدمات بازرسی

 • ارتقاء سطح کیفیت خدمات بازرسی از طریق افزايش رضايت کارکنان و آموزش پرسنل به عنوان مهمترین سرمایه های سازمان

 • افزایش بهره وری سازمان از طریق بهبود فرآیندهای بازرسی در جهت کاهش هزینه ها

 • تلاش در جهت افزایش سهم بازار از طریق افزایش کمی پروژه ها

این خط مشی بیانگر نگرش ویژه مدیریت ارشد سازمان نسبت به مقوله کیفیت بوده و متعهد ميگردد با همکاری و مشارکت کلیه همکاران و با رعایت بي طرفي و استقلال، نهایت تلاش خود را جهت دستیابی به اهداف اعلام شده تا حصول نتیجه مطلوب به انجام رساند. بدینوسیله کلیه پرسنل شرکت ملزم می باشند تا با حفظ تعهد، محرمانگی، مسئولیت پذیری و همکاری با مدیر تضمین کیفیت نسبت به ایجاد زمینه های استقرار، اجراء، توسعه و اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت و دستیابی به اهداف فوق الذکر در راستای بهبود مستمر کوشیده و از هیج تلاشی فروگزار ننمایند.

مدیر عامل

بیانیه حفاظت از بی طرفی

کارکنان شرکت بازآفرینان صنعت جنوب متعهد می گردند که:

 • درستکار و بی طرف بوده و با وفاداری در راستای خط مشی های شرکت اقدام نمایند.

 • با بی غرضی عمل نموده و از هرگونه فشارهای تجاری، مالی و مبتني بر منابع مشترك، تامين مالي، قراردادها، بازاريابي (از جمله نشان تجاري سازی)، و پرداخت كارمزد فروش يا ساير محرك ها براي ارجاع كارفرمايان جديد که می تواند بی طرفی را به مخاطره اندازد، جلوگیری کنند.

 • بطور عمدی از انتقال اطلاعات اشتباه یا گمراه کننده که می تواند به یکپارچگی، صحت و سلامت فرآیندهای بازرسی و تصمیمات مرتبط، خدشه وارد نماید، جلوگیری به عمل آورند.

 • در صورت مشاهده هرگونه رفتار غیراخلاقی و غیرحرفه ای، به صورت شفاف و حرفه ای و با هدف جلوگیری از وقوع مجدد، با آن برخورد قاطع نمایند.

 • در فعالیت های خود هیچگونه ارتباطی با کارفرمایان شرکت از قبیل مالكيت، حاكميت، هدایت و مدیریت آنها را ایجاد نمی نمایند.

 • خدماتی که در تعارض با موضوع فعالیت هایی که منجر به صدور نتیجه بازرسی می گردد را ارائه نمی نمایند.

 • درصورت داشتن هرگونه منافع مشترک تجاری و یا وابستگی در حال و گذشته با کارفرمایان، به جنبه های بیطرفی و محرمانگی، توجه کامل نموده و آن موضوعات را کاملاً رعایت می نمایند.

مدیر عامل